Ocjena teme:
  • 1 Glas (ova)- 5 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razmjena iskustava
Koja ti je najbolja, a koja najgora situacija koja ti se dogodila na intervju-u za posao? Što si napravio/la? 
(09-24-2015, 06:29 AM)Vedrana Napisao: Koja ti je najbolja, a koja najgora situacija koja ti se dogodila na intervju-u za posao? Što si napravio/la? 

Najbolja situacija - pohvale osobe koja je vršila intervju na moje dosadašnje radno iskustvo, a najgora mi je bila kada se nisam sjetila ili nisam znala odgovore na neka tehnička pitanja.   Huh    Big Grin
Rekla sam da ne znam odgovor ili sam dala odgovor na neko drugo slično pitanje.
(10-04-2015, 01:52 AM)Evi Napisao:
(09-24-2015, 06:29 AM)Vedrana Napisao: Koja ti je najbolja, a koja najgora situacija koja ti se dogodila na intervju-u za posao? Što si napravio/la? 

Najbolja situacija - pohvale osobe koja je vršila intervju na moje dosadašnje radno iskustvo, a najgora mi je bila kada se nisam sjetila ili nisam znala odgovore na neka tehnička pitanja.   Huh    Big Grin
Rekla sam da ne znam odgovor ili sam dala odgovor na neko drugo slično pitanje.

Jesi li se pripremala za taj intervju? Jesi li znala da postoji mogućnost da te takvo nešto pitaju? Smile
Najbolji su mi razgovori za posao u kojima su poslodavci precizni u onome što žele od kandidata. Ponekad sam prisustvovala intervjuima u kojima su poslodavci citali cesta pitanja s interneta bez ikakve svrhe dok bi propustili pitati o radnom iskustvu i sl.

Najgori razgovor je bio nedavno gdje nas je poslodavac doslovno pozvao sve u isto vrijeme te pitao iskljucivo recite nam nesto o sebi... nije imao ni zivotopis ispred sebe, nije ni znao koga ispituje, a kad sam ga pitala detalje samog radnog mjesta jer ih u natječaju nije bilo.. doslovno nismo ni znali za koji sektor se prijavljujemo. Tada su mi odgovorili da će takve "detalje" objašnjavati na idućem krugu razgovora. Uz dodataka da je najtečaj bio preko agencije pa do poziva nisam ni znala za koje poduzeće se uopce prijavljujem. I onda kako se pripremiti za takav razgovor.
слушать лав радио радиостанции речного диапазона Spam
русское радио онлайн бесплатно аренда радиостанций guex
радио шансон слушать онлайн радиостанция столица ovaw
No matter if some one searches for his vital thing, so he/she needs to be available that in detail, so that thing is maintained over here.
Post writing is also a excitement, if you be acquainted with afterward you can write otherwise it is difficult to write.
This is a very good tip especially to those new to the blogosphere. Brief but very precise info… Thanks for sharing this one. A must read article!
As the admin of this site is working, no uncertainty very soon it will be well-known, due to its quality contents.
Hello, I believe your web site could be having internet browser compatibility issues. When I take a look at your site in Safari, it looks fine but when opening in IE, it has some overlapping issues. I simply wanted to give you a quick heads up! Apart from that, great blog!

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)